FreeHost.com.UA
Сентября 18, 2019, 12:01:18 am *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Распродажа серверов http://freehost.com.ua/forum/index.php?topic=2093.0

Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Про переваги і недоліки VPS  (Прочитано 5877 раз)
Eos
Newbie
*

Просмотр профиля
« : Июля 07, 2008, 11:37:15 pm »

Довго користуюсь послугами компанії FreeHOST і дуже задоволений, вирішив для своєї зручності використовувати VPS. Оплатив, запустили на протязі години після оплати.

Звичайно для мене, як програміста який ніколи толком не мав справи з *nix системами, було трохи шоком вся ця нова система керування, яка є набагато менш інтуітивно зрозуміла чим та, якою користуються клієнти "звичайних" хостінгів. Довелось ставити пиво знайомому адміну, і вчитится тому, що інколи потрібно робити навіть через командний рядок (!!!). раніше використовуючи прості пакети хостінгу всі завдання робились через адмінку, і дуже просто.

Служба підтримки, яка була і є дуже кльовою по відношенню до клієнтів які використовують звичайний хостінг, часто просто мовчала і не відповідала на питання Грустный
Ну таке, підучимся *nix-ам, от і привід з"явився.

Скрипти виконуються на порядок швидше, чим на звичайному хостінгу (до 10-ти разів), хоч пакет "Стандарт" — самий простий. Власне це дійсно жирний плюс Улыбающийся

Дуже би хотілось, щоб була якась можливість використовувати стару панель керування хостінгу і у цьому пакеті.

Короче я незаплановано потратив надто багато часу на освоєння всієї цієї машинерії, я відверто думав що буде простіше.
Страниц: [1]
  Печать  

Перейти в: