FreeHost.com.UA
Апреля 22, 2018, 01:44:20 am *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Распродажа серверов http://freehost.com.ua/forum/index.php?topic=2093.0

Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Мне нравится фрихост!  (Прочитано 7347 раз)
Silensio
Newbie
*

Просмотр профиля E-mail
« : Апреля 15, 2010, 11:42:02 am »

Я понимаю, что бывают проблемы, ошибки, кто-то вовремя не ответил, не подсказал... Однако я считаю что фрихост системно выполняет свои обязательства перед клиентами. Все недочеты (а они мизерны и одноразовы) это лишь частные случаи. Я раньше платил в 2 раза больше за хостинг по объему в 4 раза меньше и в течение года (!) не мог забрать документы, о сервисе молчу, его не было. Хотя компания не профанская вроде бы. Наверное перед фрихостом нужно испытать сервис других, чтобы понять что здесь все в порядке. По крайней мере я стучу и мне открывают. Спасибо всему коллективу. Желаю побольше денежных адекватных клиентов!
mos
Newbie
*

Просмотр профиля WWW E-mail
« Ответ #1 : Июля 02, 2010, 11:02:41 pm »

Приєднуюсь. Я хоч і не довго користуюсь послугами Фріхоста (трохи більше року), поки що повністю задовольняю свої скромні запити за відповідну плату. Успіхів Вам!

avpme
Newbie
*

AvPme

45914969 artem@dis.kiev.ua avpme
Просмотр профиля WWW
« Ответ #2 : Августа 07, 2010, 04:33:17 pm »

Вже багато років працюємо з Фріхостом. Тут зареєстровано та хостяться біля двох десятків доменів наших клієнтів.

Так бувають іноді проблеми, але де їх немає?!?... головне, що вони завжди вирішуються оперативно і завжди можна дізнатися про стан справ!!!   Крутой

Найчастіше проблеми виникають зі спам-листами, в яких бувають час від часу SMTP-сервери фріхосту (але тут потрібно також зауважити, що найчастіше не відсилається пошта на ті поштові сервери, що використовують UCEPROTECT - цей сервіс є здирницьким і ми, наприклад, на своїх серверах не використовуємо його). Також потрібно зауважити, що Фріхост доволі ліберально відноситься до використання клієнтами своїх SMTP-серверів та самі клієнти також повинні слідкувати за своїми системами і тією кількістю спаму, що генерується їхніми зараженими вірусами комп'ютерами та серверами. Наводити всім відомі цитати з творів Булгакова з цього приводу не буду.

Це зараз у нас з'являються компанії (переважно іноземні), що надають послуги хостінгу пристойного рівня за помірні гроші, а ще 5 років тому знайти пристойного хостера\реєстратора тут було неможливо - всюди були незручності: або ціна захмарна, або сервіс ніякий... а Фріхост вже тоді мав кваліфікований персонал, помірні ціни та службу підтримки (RT).

Є невеличкі проблеми з фінансовими документами (іноді надсилаються довго), але останні місяці пакети документів вже надсилаються швидко.

За останні 4 роки, що ми співпрацюємо з Фріхостом, зверталися в службу підтримки разів 20-ть (це по всіх наших клієнтах, що користуються послугами Фріхосту). Основною причиною звернення було узгодження дій при переведенні доменів від інших реєстраторів та\або хостерів на Фріхост.

Стосовно оплати за сервіси - вона справедлива і відповідає світовим цінам за подібні сервіси.

Хотілось би: можливість більш гнучкого налаштування доменів (додавання TXT полів для керування, наприклад, для spf); imap; більш зручний інтерфейс для веб-пошти... але то таке - забаганки Веселый

Головне, що Фріхост - це НЕ найкраще за найгіршого, а компанія (за стилем роботи подібна до європейських\американських компаній), яка розвивається і тримає марку - за це дякую і сподіваюся на таку ж плідну співпрацю в майбутньому.  Крутой

P.S.: цей пост написано через те, що читаючи інші теми стикнувся з масовим хамством з боку користувачів форуму... дам декілька порад: 1) чемність - запорука того, що вас почують; 2) правильна постановка питання - запорука того, що вас зрозуміють та допоможуть  (загальні рекомендації - ua | en | ru)!

Діал інформаційна система, МПП - дозвольте вашим мережам працювати на вас. | Партнерська програма: Коннект.
Страниц: [1]
  Печать  

Перейти в: